Etimesgut Su Tesisat Hizmetleri

Etimesgut Su Tesisatı işi ile 30 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız işinde uzman ekibi ve son teknoloji cihazlarıyla her türlü probleminizin üstesinden gelebilmektedir. Firma olarak mevcut tesisatlarınızı yada yeni oluşturulacak tesisatlarınızı en hızlı şekilde size fazla masraf çıkartmadan çözerek en iyi sonuçlar elde etmiştir.

Etimesgut Su Tesisat çok geniş bir alana yayılmaktadır. Su kaçağı tespitinden başlayıp aşınan, çatlayan, oksitelenen borularınıza, beyaz eşyalrınız için kullandığınız tesisata kadar tüm işleri kendi bünyemizle ve profesyonel kadromuzla yapabilmekteyiz. En sık rastlanan sorun ise tabiki su kaçağıdır. Eğer zamanında önlem alınmaz ise size veya komşunuza çok büyük masraflar çıkarabilir. Biz su kaçak tespitini özel cihazlar ve deneyimimizle kırmadan dökmeden yapabilmekteyiz.Aşağıda yer alan maddelerde su kaçağı tespiti için yaptığımız işlemler yer almaktadır.


  • Dinleme Cihazları ile Su kaçağı tespiti
  • Kamera Görüntüleme Cihazı ile Su kaçağı tespiti
  • Termak Kamera ile Su kaçağı tespiti

Yukarıda yer alan maddelerdeki işlemleri zamanda işinde uzmanlaşmış ustalarımız yapmaktadır. Evinize yada iş yerinize fazla zarar vermeden nokta atışı yaparak işimizi çok kısa bir sürede tamamlamaktayız.

Genellikle ev ve işyerlerinin mutfak ve banyolarında beyaz eşyalarınız için gider bulunmaktadır. Biz eğer su giriş ve çıkışı için tesisat bulunmuyorsa biz o konuda da size yardımcı olabilmekteyiz. Çamaşır Makinanız için su giriş ve su çıkış gideri yada bulaşık makinanız için su giriş ve atık su çıkış giderini nizamı koşullarda uygulayıp ilerde sorun yaşamamanız için elimizden geleni yapmaktayız.

Yukarıda yer alan tüm sorunlarınız ve bilgi almak için bizi aryabilirsiniz. 7/24 profesyonel kadromuz ve Özel servis araçlarımızla hizmetinizdeyiz.