Pursaklar Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Pursaklar Tıkanıklık Açma hizmeti veren firmamız uzun yılların verdiği deneyimle her türlü tıkanıklık probleminizi uzman kadromuz ve özel cihazlarımızla çok kısa bir sürede çözerek müşteri memnuniyeti kazanmıştır. Mutfak ve Banyo Lavabo ve gider tıkanıklıkları her zaman başınıza gelebilecek bir olaydır. Tıkanıklık Açma işlemini yapmak o kadar zor değildir fakat soruna yol açan hataları bilmek gerekmektedir. Yoksa ne kadar işlem yaptırırsanız yaptırın aynı sorunlar olmaya devam eder. Aşağıda Mutfak ve Banyo lavabo ve gider tıkanıklığına sebep olan maddeleri sıraladık.


 • Lavaboda tıraş olmak tıkanmaların ilk sebeplerinden biridir. Kıllar lavabo giderinde birikerek ilerde tıkanmalara yol açabilir.
 • Lavabo deliğine düşen sabun parçaları gider borusuna yapışarak borunun daralmasına ve ilerde bir katman oluşturmasına sebep olmaktadır.
 • Mutfak lavabolarına atılan yiyecek parçaları ilerde birikerek tıkanıklığa sebep olmaktadır.
 • Çay Demliğinde bulunan çay poşaları lavabo tıkanıklığının başlıca sebeplerindendir.
 • Bulaşıkta bulunan yağ zaman geçtikçe mutfak lavabosunun tıkanması sebep olabilir.
 • İlk sebeplerinden biride gider kısmında kullanılan malzeme ve ustanın düzgün hesaplama yapmamasından kaynaklanan sorunlardan doğan tıkanmalardır.

Yukarıda saydığımız tıkanıklıklara yol açan maddelere dikkat ederek tıkanıklık problemlerinizi çözebilirsiniz.

Pursaklar Tıkanıklık açma konusunda uzmanlaşan kadromuz gelişen teknoloği ile sorunlarınızı çok kısa bir sürede çözmektedir. Yağtığımız uygulamaları aşağıda maddeler halinde sıraladık. Yapılan işlemler size daha fazla maddi bir yük sağlamamktadır. Yaptığımız uygulamalar ev ve iş yerinizin tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Yada tıkalı olan kısmın gidere uzak veya yakınlık durumuna göre hem maliyet hemde işlem süresi uzayabilir.


 • Pompa ile yapılan uygulama atık su girişine yakın yerler için kullanılmaktadır.
 • Tel ile tıkanıklık açma işlemi tıkanan kısmın belirlenmesinden sonra özel olarak bu iş için yapılan tellerde yapılabilmektedir.
 • Doğal yollarla açma işlemi de yapılmaktadır. Fakat bu işlem tıkanıklığa yol açan maddenin ne olduğuyla ilgilidir.
 • Robot yardımıyla tıkanıklık açma işlemi tıkanıklığının nerede olduğunu görmek için yapılmaktadır.
 • Kamera ile tıkanıklığa yol açan maddelerin bulunması
Yukarıda belirttiğimiz işlemler için önce tıkanıklığa yol açan maddelerin tespt edilmesi ve tıkanıklığının borunun neresinde olduğundan sonra uygulanabilecek işlemlerdir. Kendiniz de bu tarz uygulamalar yapabilirsiniz fakat yapılan herhangi bir yanlışta boruyu delme yada tıkanıklığının yol açtığı maddeyi daha ileri itme gibi hatalarda yapmanız mümkündür.

Yukarıda yer alan tüm sorunlarınız ve bilgi almak için bizi aryabilirsiniz. 7/24 profesyonel kadromuz ve Özel servis araçlarımızla hizmetinizdeyiz.