Kale Servis Hizmeti

Kale Servis hizmeti veren firmamız Kale Marka ürünlerin satış, montaj ve tamirat gibi tüm işlemlerini yapmaktadır. Bu marka ürünlerinizde herhangi bir arıza yada kırılma durumunda bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 7/24 Servis araçlarımız bölgesinde gezmektedir. Tüm sorunlarınızda hemen yanınızda olabilmekteyiz.

Firmamız Kale Servisi olarak kullandığınız armatür ve aksesuar değişimi ile ilgili tüm sorunlarınızda yanınızda olmaktayız. Yada ev yada işyerinize Kale ürünlerinin teminini ve montajını yapmaktayız.

Kale Servis olarak kullandığınız banyo aksesurarları değişimi ile ilgili tüm sorunlarınızda yanınızda olmaktayız. Yada ev yada işyerinize Kale ürünlerinin teminini ve montajını yapmaktayız. Kale Servis olarak kullandığınız seramik döşeme ve onarım ile ilgili tüm sorunlarınızda yanınızda olmaktayız. Yada ev yada işyerinize Kale ürünlerinin teminini ve montajını yapmaktayız.

Kale Servisi olarak kullandığınız akrilik küvet ve duş tekneleri değişimive tadilatı ile ilgili tüm sorunlarınızda yanınızda olmaktayız. Yada ev yada işyerinize Kale ürünlerinin teminini ve montajını yapmaktayız. Kale hizmetini firmamız 7/24 vererek her türlü probleminizde çok kısa bir sürede yanınızda olmaktayız. Bilgi almak için bizi arayabilir ve çözüm yollarımızdan faydalanabilirsiniz.

Aşağıda Yer Alan Maddelerde Kale Servis ile ilgili Yaptığımız İşler Yer Almaktadır.

  • Armatür Değişimi ve Satışı
  • Banyo Aksesuar Satışı
  • Akrilik Küvet
  • Duş Tekneleri
  • Seramik Döşeme

Kale Servis

Yukarıda yer alan tüm sorunlarınız ve bilgi almak için bizi aryabilirsiniz. 7/24 profesyonel kadromuz ve Özel servis araçlarımızla hizmetinizdeyiz.Hizmet verdiğimiz bölgeler aşağıda listelenmiştir.