Serel Servis Hizmeti

Serel Servis hizmeti veren firmamız Serel Marka ürünlerin satış, montaj ve tamirat gibi tüm işlemlerini yapmaktadır. Bu marka ürünlerinizde herhangi bir arıza yada kırılma durumunda bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 7/24 Servis araçlarımız bölgesinde gezmektedir. Tüm sorunlarınızda hemen yanınızda olabilmekteyiz.

Serel Servisi olarak kullandığınız takım klozet bakımını,tadilat ve değişimi ile ilgili tüm sorunlarınızda yanınızda olmaktayız. Yada ev yada işyerinize Serel ürünlerinin teminini ve montajını yapmaktayız.

Serel Servis olarak kullandığınız lavabo bakımını, tadilat ve değişimi ile ilgili tüm sorunlarınızda yanınızda olmaktayız. Yada ev yada işyerinize Serel ürünlerinin teminini ve montajını yapmaktayız.

Serel Servis olarak kullandığınız duş tekneleri bakımını, tadilat ve değişimi ile ilgili tüm sorunlarınızda yanınızda olmaktayız. Yada ev yada işyerinize Serel ürünlerinin teminini ve montajını yapmaktayız.

Serel Servis olarak kullandığınız pisuarların bakımını,tadilat ve değişimi ile ilgili tüm sorunlarınızda yanınızda olmaktayız. Yada ev yada işyerinize Serel ürünlerinin teminini ve montajını yapmaktayız.

Serel Servis olarak kullandığınız hela taşlarının bakımını, tadilat ve değişimi ile ilgili tüm sorunlarınızda yanınızda olmaktayız. Yada ev yada işyerinize Serel ürünlerinin teminini ve montajını yapmaktayız.

Serel Servis hizmetini firmamız 7/24 vererek her türlü probleminizde çok kısa bir sürede yanınızda olmaktayız. Bilgi almak için bizi arayabilir ve çözüm yollarımızdan faydalanabilirsiniz.

Aşağıda Yer Alan Maddelerde Serel Servis ile ilgili Yaptığımız İşler Yer Almaktadır.

  • Klozet Takımı Montajı
  • Klozet Takımı Satışı
  • Klozet Su Kaçak Tespiti
  • Serel Marka Lavabolar
  • Duş Tekneleri
  • Pisuarlar
  • Hela Taşları

Serel Servis

Yukarıda yer alan tüm sorunlarınız ve bilgi almak için bizi aryabilirsiniz. 7/24 profesyonel kadromuz ve Özel servis araçlarımızla hizmetinizdeyiz.Hizmet verdiğimiz bölgeler aşağıda listelenmiştir.