Vitra Servis Hizmeti

Vitra Servis hizmeti veren firmamız Vitra Marka ürünlerin satış, montaj ve tamirat gibi tüm işlemlerini yapmaktadır. Bu marka ürünlerinizde herhangi bir arıza yada kırılma durumunda bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 7/24 Servis araçlarımız bölgesinde gezmektedir. Tüm sorunlarınızda hemen yanınızda olabilmekteyiz.

Vitra olarak evde kullandığınız seramik banyo ürünlerinin bakımını, tadilat ve montajını yapmaktayız. Bunun dışında armatür ve banyoda kullanılan duş sistemlerinin de montajını yapabilmekteyiz.

Vitra markalı rezervuarlarınızın her türlü tamiri yada montajını yapabilmekteyiz. Her hangi bir su kaçağı durumunda kaçağın bulunduğu noktada tüm işlemleri yapabilmekteyiz. Banyo da kullanılan aksesuarların montajını da yaparak eviniz için gereken tüm malzeme satış ve satış sonrası desteğini verebilmekteyiz.

Vitra Servis olarak banyo ve mutfak zeminin de kullanılan seramik ve karo ürünlerinin hem tamirini hemde en baştan döşenmesini yaparak müşterilerinin memnuniyetini kazanmışızdır.

Vitra hizmetini firmamız 7/24 vererek her türlü probleminizde çok kısa bir sürede yanınızda olmaktayız. Bilgi almak için bizi arayabilir ve çözüm yollarımızdan faydalanabilirsiniz.

Aşağıda Yer Alan Maddelerde Vitra Servis ile ilgili Yaptığımız İşler Yer Almaktadır.

  • Banyo Ürünleri
  • Duş Sistemleri
  • Armatürler
  • Seramik Uygulamalar
  • Karo Uygulamalar

Vitra Servis

Yukarıda yer alan tüm sorunlarınız ve bilgi almak için bizi aryabilirsiniz. 7/24 profesyonel kadromuz ve Özel servis araçlarımızla hizmetinizdeyiz.Hizmet verdiğimiz bölgeler aşağıda listelenmiştir.